Dzięki autodna masz możliwość sprawdzenia dowolnego auta po numerze VIN. Jest to pierwsza rzecz, jaką warto sprawdzić przed zakupem swojego wymarzonego samochodu. Sprawdzenie auta po numerze VIN (nie mylić z darmowym sprawdzeniem na gov.pl) daje nam jakiś obraz na temat pojazdu. Jeżeli była jakaś szkoda na aucie, będziesz wiedział jaką kwotę kupujący pobrał z ubezpieczalni na jej naprawę. W przypadku aut z Polski kwoty napraw pokrywają się, u mnie mniej więcej w 90% z moimi raportami. Warto też zdawać sobie sprawę, że w przypadku dobrze wykonanej naprawy na oryginalnych, nowych częściach sam zderzak potrafi kosztować kilka tysięcy złotych, w przypadku karbonu naprawa małego zarysowania na zderzaku może wynosić 10 000 - 20 000 zł.

Do wszystkich aut z oferty Premo Motors raport otrzymujesz gratis wraz z inną dokumentacją. Pamiętaj też, aby weryfikować poprawność nr VIN w ogłoszeniach, najlepiej porównać z dowodem rejestracyjnym danego auta!

autoDNA

* Firma Autodna jest firmą zewnętrzną, na którą Premo Motors nie ma żadnego wpływu oraz nie ponosi odpowiedzialności za treści przez nich dostarczone jak i funkcjonowanie tegoż serwisu.