Na rynku jest wiele samochodów używanych, które nie trafiają do mojej oferty. Przy wyborze nie kieruję się bowiem ceną, lecz faktami na temat rzeczywistego stanu pojazdu. Wszystkie auta używane, które u mnie znajdziesz , są sprawdzane na szereg sposobów. Przekonaj się, jak wygląda selekcja ze strony Premo Motors i sam oceń, czy warto mi zaufać.


Poleasingowe samochody używane – auta z udokumentowaną historią

W ofercie Premo Motors ograniczam się do samochodów poleasingowych, które pochodzą z Polski i miały tylko jednego właściciela.

Leasing to jeden z ważniejszych elementów, który ma wpływ na to, że samochód premium trafi do mojej oferty. Dlaczego zwracam na to uwagę? Leasing determinuje specyficzny sposób użytkowania samochodu. To forma wynajmu, która trwa zwykle od dwóch do trzech lat. Przez cały ten okres firma korzystająca z pojazdu cieszy się pełną opieką partnera leasingowego. Zapewnia on kompleksową obsługę samochodu, niezwłocznie kierując go do ASO, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Auta premium wzięte w leasing są wykorzystywane do celów biznesowych, a więc muszą po prostu działać. Kiedy coś zaczyna się w nich dziać, samochód nie jest na siłę eksploatowany pomimo problemu czy łatany domowymi metodami, lecz od razu odstawiany jest do ASO, w którym specjaliści zajmują się jego naprawą. Około 10% samochodów trafia do takich serwisów jak InterCars czy Bosh, gdzie każda usterka i naprawa są odnotowywane.

Samochodom leasingowym zawsze towarzyszy profesjonalna opieka. W dodatku w tym przypadku nikomu nie opłaca się wymieniać części na tańsze zamienniki czy kręcić liczników, więc problem ten znika. Dlatego w Premo Motors znajdziesz poleasingowe auta używane. Są po prostu pewne – zwłaszcza, że pozyskuję je wyłącznie od firm, które przekazują pojazd do użytkowania tylko jednej osobie. Jeden tymczasowy właściciel lepiej dba o samochód niż grupa korzystających z niego ludzi.


Jak kupić sprawdzone używane auto premium?

Wiesz już, że auta premium poleasingowe, które mam w ofercie Premo Motors, pochodzą z zaufanych źródeł i że trafiają do mnie tylko zadbane egzemplarze. Może jednak nasuwać Ci się pytanie: „jaką mam pewność, że stan pojazdu jest naprawdę tak dobry, jak twierdzi jego poprzedni właściciel?”

Mimo że większość samochodów poleasingowych ma potwierdzone przebiegi, to jednak mogą one posiadać różną historię szkodową. Nie wszyscy właściciele tę historię udostępniają. Dlatego współpracuję wyłącznie z 3-4 dostawcami pojazdów, którzy zapewniają mi szczegółowe informacje odnośnie nawet najdrobniejszych „przygód”. Każda sytuacja jest opisana i opatrzona zdjęciem. Muszę być pewien, że sprzedam Ci auto, za które ręczę. A Ty otrzymasz samochód marzeń, przy którym nie spotkają Cię żadne przykre niespodzianki. Dlatego wszystkie auta dodatkowo weryfikuję w ASO oraz w ubezpieczalniach.

Dopiero gdy mam pełną wiedzę o pojeździe i uznam, że jakość używanego samochodu premium jest odpowiednio wysoka, wystawiam go na sprzedaż. Zazwyczaj przed sprzedażą zlecam dodatkowo na mój koszt wymianę części eksploatacyjnych albo wskazuję je w ofercie jako przeznaczone do wymiany, żebyś wiedział, czy czekają Cię dodatkowe koszty na początku. Dzięki temu jesteś w stanie dokładnie dopasować swój budżet i kupić sprawdzony samochód używany, którego inni będą Ci zazdrościć.


Samochody używane z gwarancją Premo Motors

Z Premo Motors możesz czuć się pewnie, kupując używane auto premium. Sam robię wszystko, aby być pewnym samochodów, które sprzedaję. Dlatego nie mam nic przeciwko temu, żebyś skontrolował pojazd we własnym zakresie. Co więcej – gwarantuję Ci zwrot kosztów za przedzakupowe sprawdzenie pojazdu w ASO oraz zwrot kosztów paliwa, jeśli okaże się, że stan faktyczny auta nie zgadza się z tym, co napisałem w ogłoszeniu.

Na życzenie kupującego wystawiam również certyfikat informujący o braku wad ukrytych i przebiegu samochodu (choć taka informacja znajduje się na wszystkich fakturach).

Niewielu sprzedających pozwala sobie na równie daleko idące gwarancje. Uważają je za zbyt ryzykowne. Sam jednak, dzięki skrupulatnej (i bynajmniej nie darmowej) kontroli, znam oferowane pojazdy na tyle dobrze, że mogę za nie ręczyć. Muszę wiedzieć, co wystawiam na sprzedaż, aby mój klient wiedział, czym jeździ.

Sprawdzone auto, udokumentowana historia i jeden poprzedni właściciel sprawiają, że samochody używane dostępne w ofercie Premo Motors są warte swojej ceny.

Przekonaj się sam.Premo Motors